Puidust trepid

Valmistame nii sirgeid, L-kujulisi kui ka U kujulisi treppe. Kõik meie trepid on unikaalseid ehk siis mõõdud võtame ise kohapeal. Hinnapakkumise saamiseks piisab ka klientide poolt antud trepiaugu mõõtmetest. Viimistluseks kasutame kas õlisid/õlivahasid või peits + lakk.
Põhilise materjalidena kasutame kas tamme-, saare-  või kasepuitu.

Pakkumise saamiseks võta meiega kindlasti ühendust ja leiame sobivaima lahenduse!

Kõiki tooteid transpordime ja paigaldame üle Eesti!

 

 
 
LISAINFORMATSIOON:

icon  Projekteerimine
Treppide projekteerimiseks kasutame tarkvara nimega Staircon. Tänu sellele saad olla kindel, et sinu trepp vastab kõikidele ehitusnormidele. Enne trepi tootmist saadame Sulle 3D pildi trepist. Siis on sul võimalus veenduda, et kõik on täpselt selline nagu soovid.

icon  Paigaldus
Treppe paigaldame ise ning paigaldus on juba hinna sees.

icon  Garantii
Treppidele kehtib 6 kuuline garantii ning pretentsioonide esitamise aeg on 2 aasta.
Materjalidele ja valmistamisele antud garantii ei kata normaalsest kulumisest tulenevaid hälbeid, näiteks värvi kulumine jne.
Trepi garantii kaotab kehtivuse kui muudetakse omal käel kas saagides või muul viisil trepi mõõtmeid, kinnitades treppidele mittesobivat lisavarustust, tekitades trepile mehhaanilisi vigastusi, kasutades puhastusvahendeid, mis rikuvad lakitud ja õlitatud pindu.

icon  Hooldus
Lakitud trepp otsest hooldust ei vaja aga vältima peaks kindlasti lahusti baasil puhastusvahendite kasutamist.
Õlitatud toodete puhul on soovitav pinda aeg ajalt uue õli kihiga värskendada. Eelnevalt tuleb aluspind puhastada. Õlitatud treppi on soovitatav vähemalt aastas korra uuesti üle õlitada.

 

Loe lisaks:
Puidust valamud
Puidust aknalauad
Mida kliendid meist räägivad