Puidust valamud

Meie puidust valamud on loodud Lõuna-Eesti metsade vahel käsitööna ja toovad igasse vannituppa ilu ning elegantsi. Lahendustena on meil pakkuda standardsetes mõõtudes valamud, mille kohta saad lugeda täpsemalt altpoolt. Samuti on võimalus luua valamu erilahendusena just vastavalt Sinu vannitoa mõõtmetele, selleks võta meiega ühendust ja teeme Sulle pakkumise!

Kõiki tooteid transpordime ja paigaldame üle Eesti!

tammest valamu

Tammest eritellimusel valamu

Standardlahendused

Standardlahendusena on meil hetkel saadaval kahes mõõdus valamuid: (Laius x Pikkus x Kõrgus): 400 x 600 x 100mm ning 500 x 800 x 100mm.
+ Iga valamuga on kaasas äravoolu trapp, kuhu saab paigaldada standardse sifooni. Segisti lahenduses ei sisaldu
+ Valamuid valmistame põhiliselt tamme ja saare puust kuid saame valmistada ka nt. tiikpuust, mahagonist, eebenipuust.
+ Valamud on viimistletud polüuretaan lakiga. Liimpuit on liimitud kõrgekvaliteetse D4 polüuretaan liimiga
+ NB: Valamule on võimalik juurde tellida tasapinda või kappi

LISAINFORMATSIOON:

Projekteerime kõik eritellimuse valamud ise, et näeksite enne tellimuse valmistamist, milline see lõpus välja näeb.

icon   Paigaldus
Valamute paigaldust on võimalik lisateenusena juurde tellida, see ei sisaldu lahenduse hinnas. Valamuid on võimalik paigaldada 3 eri moodi. 1. Valamu koos kapiga – kapi peal asub valamu ning kapp kinnitatakse seina külge. 2. Tasapinnapeale valamu – Valamu kinnitatakse tasapinna peale. 3. Valamu kinnitamine spetsiaalsete kanduritega seinale.

icon  Garantii
Garantii on puidust valamutele 2 aastat.
Kõik kahjustused, mis on tekitatud teravate ja kõvade esemetega (näiteks kui kukub lõhnaõlipudel või mõni klaas ja rikub ära viimistluskihi) siis garantii ei kehti. Samuti ei kehti garantii, kui on kasutatud puhastusvahendeid mis sisaldavad lahusteid, mis rikuvad viimistluskihi.
Puidust valamud on mõeldud eelkõige vannitubadesse, sest kööki need ei sobi. Nõusid, kahvleid ning nuge ei soovita seal pesta, need võivad rikkuda viimistluskihi

icon  Hooldus
Valamud otsest hooldust ei vaja. Puhastamiseks sobib kasutada samu vahendeid mida kasutatakse mööbli puhastamisel, kuid tuleks vältida lahusteid sisaldavaid aineid, mis võivad kahjustada viimistluskihti. Kindlasti peab vältima abrasiivseid vahendeid.

Loe lisaks:
Mida kliendid meist räägivad
Täispuidust tasapinnad vannituppa
Täispuidust aknalauad